Krążki linowe

Krążek linowy jest bardzo ważnym elementem w branżach i firmach, w których dźwiganie ciężkich elementów stalowych lub betonowych jest na porządku dziennym. Krążek linowy jest używany do prowadzenia i zmiany kierunku lin, a także jako część wyrównawcza w różnych układach linowych. Krążki linowe są szczególnie pomocne przy pracach montażowych i przeładunkowych. Dodatkowo, w każdym krążku znajduje się rowek linowy, który zapobiega ześlizgnięciu się liny lub łańcucha. W naszej ofercie znajdują się krążki linowe rozbieralne oraz wielokrążki. Szczegółowe informacje na temat ich specyfikacji technicznej dostępne są w zakładce danego produktu.

 • Bloczek murarski

  Bloczek murarski

  Właściwości: łatwe i bezpieczne użytkowanie proste w obsłudze i montażu prosta i solidna konstrukcja minimalne koszty eksploatacji bloczki dostarczane są bez liny Opis: Bloczki murarskie Z250 […]

 • Bloczek murarski

  Bloczek murarski

  Bloczek murarski

 • Krążek przykręcany KPR

  Krążek przykręcany KPR

  Krążki linowe przykręcane KPR o typoszeregu udźwigów (WLL) od 0,5t do 5,0t ; średnica liny ø7÷15mm; średnica krążka ø100÷275mm

  2,00 
 • Krążek rozbieralny EXH

  Krążek rozbieralny EXH

  Zblocza linowe rozbieralne EXH o typoszeregu udźwigów WLL od 2t do 30t; średnica liny ø7÷35mm; średnica krążka ø75÷500mm.

  3,00 4,00 
 • Krążek rozbieralny EXK

  Krążek rozbieralny EXK

  Zblocza linowe rozbieralne EXK o typoszeregu udźwigów WLL od 0,5t do 5,0t ; średnica liny  ø8÷25mm; średnica krążka  ø75÷250mm.

  8,00 
 • Krążek rozbieralny EXS

  Krążek rozbieralny EXS

  Zblocza linowe rozbieralne EXS  o typoszeregu udźwigów WLL 2t, 4t i 8t. Średnice krążka ø75mm, ø115, ø150 i ø200mm.

  8,00 
 • Wielokrążek

  Wielokrążek

  Wielokrążek